VA laserGrawerowanie laserowe to trwała, szybka, precyzyjna i efektywna technika wycinania, znakowania i ozdabiania przedmiotów. Grawerowanie technologią laserową sprawia, że obrabiany element jest precyzyjnie, estetycznie i bardzo efektownie wykonany. Zapewnia 100% powtarzalność wykonania kolejnej kopii. Nadaje cechy indywidualne upominkowi lub innemu przedmiotowi zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a w rezultacie znacznie zwiększa jego atrakcyjność i estetykę.

Posiadamy urządzenia do grawerowania laserowego w szkle, porcelanie, tworzywach sztucznych, gumie, silikonie, drewnie, korku, papierze, kartonie, skórze, materiałach skóropodobnych, laminatach grawerskich (imitujących złoto lub srebro), kamieniu, metalu a nawet warzywach i owocach.

 

Potrafimy wyciąć małe detale, jak i duże elementy. Oferujemy szeroki wachlarz usług.

 

Dysponujemy polem roboczym o wielkości 1300mm x 900mm i wysokości 500 mm, co umożliwia na wycinanie dużych i wysokich elementów z dokładnością do 0,1 mm. Dzięki przystawce obrotowej do lasera jesteśmy w stanie grawerować i znakować przedmioty o przekroju okrągłym zarówno po ich obwodzie, jak i wzdłuż osi.

 

Nasze atuty to szybkość realizacji i dokładność. Posiadamy konkurencyjne ceny i jesteśmy elastyczni w negocjacjach, lubimy wyzwania i dlatego realizujemy nietypowe zamówienia. Każdego klienta staramy się traktować indywidualnie, dzięki czemu możemy spełniać Jego oczekiwania.

 

 

COPYRIGHT © 2016 VECTOART